česky | english
Nákupní koš: je prázdný

DC-2 Sušící skříň

Skříň na skladování citlivých komponent řady DC ESD je řada speciálních zařízení navržená tak, aby poskytovala extrémně nízkou úroveň relativní vlhkosti, která je nezbytná pro manipulaci s díly a materiály citlivými na vlhkost, včetně přesných kovových částí, desek plošných spojů, nano vláken, kazet, laboratorních vzorků, elektronických modulů.

Všechny skříně řady DC ESD jsou vyráběny pouze v provedení antistatické (ESD), v souladu s bezpečnostními předpisy ESD podle IEC 61340-5-1.

Pro skříně na suché skladování používáme pouze specifické ESD sklo s vodivým povrchem (vodivost 103-105 Ohm) a ESD kola. Všechny police a vodorovné povrchy skříně jsou uzemněny a je aplikován ESD povlak všech kovových prvků. Všechny skříně jsou dodávány v sadě s jednou střední polici pro každou sekci.

Všechny skříně řady DC jsou vybaveny portem RS-232, který umožňuje sběr dat. Standartním kabelem je možné propojit s PC. 

Série skříní DC jsou vybaveny zobrazením vlhkosti a teploty s možností zadávání hodnot parametrů na snadno ovladatelném panelu LSD s digitálním řízením se třemi tlačítky.

Monitorování vlhkosti a teploty je prováděno vestavěným přesným snímačem s digitálním rozhraním, procesorem a LCD displejem. Monitorování probíhá pomocí snímače založeného na technologii CMOS a každý snímač je před instalací kalibrován.


Minimální odběr: 1
X
X
Dostupnost: na dotaz
Vaše cena: Dotaz na cenu
Parametry:
Katalogové číslo: dry_cabinet
Alternativní název: Dry cabinet
Balení: 1
Minimální odběr: 1